Відредагуйте словосполучення: Особливий рахунок в банку, Кожний слідуючий виступ, Звільніть по власному бажанню, Півтора відсотка, Двадцять три студента, Комісія по перевірці, За любих умов, В девята година

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Особистий рахунок у банку. Кожний наступний виступ, Звільніть за власним бажанням. Півтора відсотки. Двадцять три студенти. Комісія з перевірки. За будь-яких умов, О дев*ятiй годинi. дина