Відредагуйте словосполучення Приймати участь, оставляти дома, вірна відповідь, любе питання, заказувати обід, книжковий шкаф, гарні обої, відкривати вікна, коврові доріжки, оцінка по математиці
Відредагуйте словосполучення
Приймати участь, оставляти дома, вірна відповідь, любе питання, заказувати обід, книжковий шкаф, гарні обої, відкривати вікна, коврові доріжки, оцінка по математиці
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Брати участь,залишати вдома,правильна відповідь,будь-яке питання,замовляти обід,книжкова шафа,гарні шпалери, відчиняти вікна, килимкові доріжки, оцінка з математики.