Відрізок довжина якого дорівнює а поділено на три нерівних відрізки відстань між серединами крайніх відрізків довівнює с знайти довжину середнього відрізка отрезок длина которого равна а разделены на три неравных отрезка рассто...
Відрізок довжина якого дорівнює а поділено на три нерівних відрізки відстань між серединами крайніх відрізків довівнює с знайти довжину середнього відрізка
отрезок длина которого равна а разделены на три неравных отрезка расстояние между серединами крайних отрезков довивнюе с найти длину среднего отрезка