Відшукай у словнику по три іменники чоловічого, жіночого,середнього роду. випиши їх. з трьома іменниками різного роду склади і запиши речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Київ завод дядько. робота жінка доля. курчя село море. Сьогодні ми відвідали завод сухих сніданків . Сьогодні я допоміг літній жінці перейти дорогу. У над морем сяє ясне сонце.