Відтворіть пропущені слова,поясніть їх правопис. з яких творів узято ці рядки? 1. Минають дні,минає літо,старий під хатою сидить, дочка.............Ярина. 2. Плавай,плавай,...........!По......морю-рости,рости......!Все вгору та...

Відтворіть пропущені слова,поясніть їх правопис. з яких творів узято ці рядки? 1. Минають дні,минає літо,старий під хатою сидить, дочка.............Ярина. 2. Плавай,плавай,...........!По......морю-рости,рости......!Все вгору та вгору. 3. І мене в . великій, в.........вольній,новій,............. ......... ........... тихим словом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3. І мене в сім'ї великій,     В сім'ї вольній, новій     Незабудьте пом'янути     Незлим тихим словом