Виконання Запорожцями материної пісні на попелищі символізує - А) кінець війни. Б) проводи вцілілих родичів на війну. В) оплакування загиблих родичів. Г) ушанування матері в день її народження. Д) нездоланність українськаого на...

Виконання Запорожцями материної пісні на попелищі символізує - А) кінець війни. Б) проводи вцілілих родичів на війну. В) оплакування загиблих родичів. Г) ушанування матері в день її народження. Д) нездоланність українськаого народу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Д) нездоланність українського народу, точно знаю