Виконайте письмово словотвірний розбір слів. Тонесенький, безмірний, продавець, неробство. ДУЖЕ ТРЕБА! ПЛІЗ!(Питання на 89 балів)

Виконайте письмово словотвірний розбір слів. Тонесенький, безмірний, продавець, неробство. ДУЖЕ ТРЕБА! ПЛІЗ! (Питання на 89 балів)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тонесенький: тон - корінь; -ес-, -еньк- -суфікси, ий-закінчення; спосіб – суфіксальний. Безмірний: без – префікс; мір - корінь, -ий – закінчення; спосіб: префіксальний. Продавець: про - префікс, дав - корінь, -ець- -суфікс; спосіб: префіксально-суфіксальний Неробство: не - префікс, роб-корінь, -ств- -суфікс, -о закінчення; спосіб: префіксально-суфіксальний