Виконайте повний синтаксичний аналіз речення. Саме речення: Минула буря і сонце засяяло.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Минула буря і сонце засяяло . Речення складне , розповідне , неокличне , стверджувальне , повне , сполучникове , сурядне . Минула - простий присудок , виражений дієсловом . Буря- підмет , виражений іменником . Сонце- підмет , виражений іменником . Засяяло - простий присудок , виражений дієсловом.