Використовуючи подані слова, утвори словосполучення.   стоїть                                                                            стіг виріс                                   на                                     горох ...

Використовуючи подані слова, утвори словосполучення.   стоїть                                                                            стіг виріс                                   на                                     горох дзвенить                                                                      вухо лежить                                у                                       поріг сіно                                                                                бік
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
стоїть на порозі, дзвениць і вусі. виріс на горосі. лежить на боці сіно у стігу
Гость
стоїть на порозі, виріс у горосі, дзвенить у вусі, лежить на боці, сіно у стогу