Використовуючи подані слова,утвори словосполучення.запиши їх.Підкресли в іменниках букви,які позначають звуки,що чергуються.стоїть                                              стіг виріс                       на                ...

Використовуючи подані слова,утвори словосполучення.запиши їх.Підкресли в іменниках букви,які позначають звуки,що чергуються. стоїть                                              стіг  виріс                       на                     горох  дзвенить                  у                      вухо лежить                                             поріг сіно                                                 бік
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Стойіть на порозі   Дзвенить у вусі  Лежить на горосі    Виріс у біці  Сіно у стісі