Використовуючи витяг із Кримінального кодексу України, наведений наприкінці параграфа, визначте, чи настане кримінальна відповідальність у кожному з наведених випадків: а) водій намагався вивезти із заводу автомобільний акумуля...

Використовуючи витяг із Кримінального кодексу України, наведений наприкінці параграфа, визначте, чи настане кримінальна відповідальність у кожному з наведених випадків: а) водій намагався вивезти із заводу автомобільний акумулятор, але був затриманий охороною; б) П. з метою пограбування зламав замок магазину, але не зміг відкрити додаткові ґрати; в) юнак зупинив жінку, вимагаючи від неї гроші, але, одержавши сумочку, у якій було небагато грошей, повернув власниці; г) для нападу на касира хлопець придбав пістолет, але, довідавшись про охорону, відмовився від нападу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а буде кримінальна відповідальність,б також буде кримінальна відповідальність,в також кримінальна ,г не буде кримінальна відповідальнисть