Вікторина михайло стельмах "Гуси-лебеді летять" 7 клас Пожалуста)))))))))на сьогодня)

Вікторина михайло стельмах "Гуси-лебеді летять" 7 клас Пожалуста))))))))) на сьогодня)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Чи є повість " Гуси-лебеді летять" автобіографічною? 2. Що виймав з торби орач? Від цього діти дуже раділи. 3. Від чийого імені ведеться оповідь? 4. Розкажіть, як Михайлик сприймав красу рідної природи. 5. Як Михайлик відкрив для себе світ книг?