. Він збудував фортецю, яка дала ПОШТОВХ для створення унікальної козацької республіки, спробувавши здійснити мрію українців про власну національну державу. Усе свое життя присвятив боротьбі із чужоземною навалою, перші великі ...

. Він збудував фортецю, яка дала ПОШТОВХ для створення унікальної козацької республіки, спробувавши здійснити мрію українців про власну національну державу. Усе свое життя присвятив боротьбі із чужоземною навалою, перші великі морські походи запорожців на татар і турків почина ються саме за його часів. Потрапив до ворога в полон, після жахливих тортур його було страчено. Славетне життя та мученицька смерть зробили з нього народного героя деться про a) Iвана Підкову; б) Северина Наливайка; в) Тараса Трясила; г) Дмитра Вишневецького; д) Самійла Кішку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дмитро Вишневецький,Г)