Випадання кислотних дощів пов’язане з: а) зміною сонячної активності; б) підвищенням вмісту вуглекислого газу в атмосфері; в) викидами в атмосферу діоксину сульфуру і оксидів нітрогену; г) перенесенням повітряних мас із промисл...

Випадання кислотних дощів пов’язане з: а) зміною сонячної активності; б) підвищенням вмісту вуглекислого газу в атмосфері; в) викидами в атмосферу діоксину сульфуру і оксидів нітрогену; г) перенесенням повітряних мас із промислових зон
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г.................................