Виписати 10 приказок ,загадок або прислів"їв з префіксами пре при прі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прехороший як дівка на виданні. Не Бога взивай,а рук прикладай У лінивого піч до спини пристала. На чуже пшонце окропцю не приставляй. Апетит з їдою пребуває Прилип,як реп’ях до кожуха. На чуже пшоно окропцю не приставляй Яке прізвисько такий і чоловік Приїхала баба з міста,привезла вістей триста Один скаже-а другий прикаже