Виписати 12 речень з художньої літератури із прислівниками, які пишуться разом, окремо та через дефіс Будь ласка! Дуже потрібно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Порівняйте: Він повернув убік. — Ударив у бік. Спочатку це не було ясно. — З початку роз­мо­ви вони зрозуміли вашу думку. Прочитай вірш напам’ять. — На пам’ять він по­да­ру­вав мені книжку. Всередині щось дуже заболіло. — Це правило шукай в середині розділу. Зауважую вам востаннє. — Вони постукали в остан­нє вікно. Ми чуємо це вперше. — Зайдемо в перше село. У нас чимало є досягнень. — Чи мало вам до­по­ма­га­ли? Ми теж виступали на зборах. — Він говорив те ж, що і я. Якось воно уже буде. — Як ось і Марко на по­ріг.