Виписати 5 речень щоб були не з дієсловами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цілу ніч гуляв тут вітер, скиглив по щербатих скелях. Наче сизий килим, тінь лягла на море. Хотіла б я піснею стати. У вікно до мене заглянули від яблуні гілки. В огні нестримної навали рубали, різали наш сад
Гость
Не живемо щоб їсти, а їмо, щоб жити. Ліків немає тільки від старості і від смерті. Я ненавиджу підлість і брехню. Глухий, що недочує, те вигадає. Я лукавити словом не вмію.