Виписати 5 речень з художнього твору.В реченні повинні бути дієслова

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я пам'ятник собі поставив нетривалий(Максим Рильський)  Часу біг коловий - не зітре його(До Мельпомени)  Білі вже збігли сніги(До Манлія Торквата)  Вирізьбив владар огню італійців майбутні пригоди (Щит Енея)  Добре вмирати тому, хто, боронячи рідну країну падає в перших рядах(Тіртей)