Виписати 5 різних цікавих читат

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Юліан Тувим: Скажи людині, що на небі 978 301 246 5б9 987 зірок, і він повірить. Але повісь табличку "Свіжопофарбовано", і він неодмінно перевірить пальцем і забрудниться. В. Гумбольдт Для людини немає нічого цікавішого в світі, ніж люди. А. Чехов В людині має бути все прекрасним: і облич­чя, і одяг, і душа, і думки. В. Гюґо У кожної людини три характери: той, який йому приписують; той, який він сам собі при­писує; і, нарешті, той, який є насправді. Марк Твен  Раз у житті фортуна стукає у двері кожної людини, але людина в цей час нерідко сидить у найближчій пивній і ніякого стуку не чує.
Гость
 Для високоорганізованого розуму смерть - це чергова пригода. © Дж. К. Ролінг "Гаррі Поттер і філософський камінь" Я б пробачила б йому його гордість, не задінь він мою... © Джейн Остін "Гордість і упередження" Я боюся стати таким, як дорослі, яким нічого не цікаво, крім цифр. © Антуан де Сент-Екзюпері "Маленький принц"Я був готовий любити весь світ, - мене ніхто не зрозумів: і я вивчився ненавидіти. © М. Ю. ЛермонтовЕсли у світі все безглуздо, - сказала Аліса, - що заважає вигадати який-небудь сенс? © Льюїс Керролл "Аліса в Країні Чудес"