Виписати 6 прикладів пестливих слів: Ти знаєш, у нашому домі, в старому буфеті, давно живе мій добрий знайомий – старенький буфетний гном.   Він знав ще дідуся хлоп’ям, а маму — малим дівчатком, гукав пустунам: «Ай-яй!», Слухня...

Виписати 6 прикладів пестливих слів: Ти знаєш, у нашому домі, в старому буфеті, давно живе мій добрий знайомий – старенький буфетний гном.   Він знав ще дідуся хлоп’ям, а маму — малим дівчатком, гукав пустунам: «Ай-яй!», Слухняним давав шоколадки.   Замкнувши буфет на гачок, золотить на свята сервізи. Багріє його ковпачок за склом серед вазочок різних.   Він любить какао пить, смоктати м’ятні гостинці. Так довго і солодко спить в старій музикальній скриньці.   Навчився він чемних манер в одної маркізи з фарфору. Сказала маркіза: — Тепер дружити із вами не сором.   Ви просто — франтом, хоча втягніть у петлицю троянду. І прошу до мене на чай Разом з цвіркуном-музикантом;   Століття, і друге, і третє, — прислухайся! — чуєш? – завжди клопочеться гном у буфеті, бормоче, зітха, шарудить.   І тупа, і плямка в куточку, і дзвонить в буфетні шибки. І в довгі засніжені ночі нашіптує дітям казки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
старенький, хлоп’ям, дівчатком,ковпачок, вазочок,  гостинці. скриньці,  петлицю,куточку.