Виписати 6 речень з наукового тексту із відокремленими додатками

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Микола, замість панського  лану, вийшов на своє поле Окрім кімнат для відпочинку, споруджено літній басейн  Гризуни, наприклад, ховрашки, завдають багато шкоди.  Крім цих прапорів, на довгому держалні маяв щебілий прапор  І ніхто того нечує, не знає, не бачить , опріч Марка маленького  Йшли трьома партіями по кілька тисяч козаків, не рахуючи підпоичників та кашоварів