Виписати художні засобы з вірша "Тарасова нічь" СРОЧНО! СПАСИБО!)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Художественные сравнения:   кругом хлопці та дівчата, як мак процвітає; козаки, як та хмара, ляхів обступали. Олицетворения: лихо сміється; зажурилась Україна, зажурилась, заплакала; мовчать гори, грає море, могили сумують; ніч-матидасть пораду; лягло сонце за горою.  Эпитет: тії ночі кривавої. Метафора: заплаче серденько. Синекдоха: козачество = червоні жупани. Гипербола: чи затопило синє море твої гори; од Лимана до Трубайла трупом поле крилось.  Риторические обращения: Грай же, море, мовчіть, гори, / Гуляй, буйний, полем — / Плачте, діти козацькії, / Така ваша доля! » Антономасия: Трясило = орел сизый. Анафора: Нехай собі бенкетують, / Нехай на здоров’я! / Нехай, кляті, бенкетують. Синтаксический параллелизм: Прокинулись ляшки-панки —/Нікуди втікати! / Прокинулись ляшки-панки / Та й не повставали. Метафора плюс олицетворение: червоною гадюкою несе Альта вісті. Эвфемизм: налетіли чорні круки вельможних будити (= клевать их трупы).