Виписати з наукових речень 7-8 речень з вставними словами!!!!!Дуже терміново!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дослідження впливу невагомості, безперечно, дадуть чимало нового науці. Для вчених важливо, наприклад, знати, як працюватиме людське серце після того, як космонавт довгий час перебував у невагомості, а потім на кораблі спускається на планету. Це допоможе згодом виробити спеціальні препарати, що регулюють роботу серця. Скажімо, космонавт знає, що завтра йому треба приземлитися. Отже, з невагомості він одразу потрапить в умови перевантажень.    Учених дуже цікавить, чому немає гранітної оболонки на дні океанів.Мабуть, вона була розірвана у ті часи, коли величезний праматерик, з якого утворилися всі сучасні материки, розповзався по поверхні Землі? А може, як думають деякі дослідники,  якимсь небесним тілом, силами тяжіння від Землі було відірвано чималий шмат її поверхні й з нього утворився супутник Землі Місяць? Можливо, були й інші якісь причини.