Виписати з тексту диктанту 2 іменники. Визначити їх число, рід. Важкі чорні хмари пливли по небу. Сердитий вітер гойдав віти дерев. Сумні листочки тріпотіли од вітру. Холодна погода навіювала поганий настрій.
Виписати з тексту диктанту 2 іменники. Визначити їх число, рід.
Важкі чорні хмари пливли по небу. Сердитий вітер гойдав віти дерев. Сумні листочки тріпотіли од вітру. Холодна погода навіювала поганий настрій.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
хмари - множина, жіночий рід.
вітер - однина, чоловічий рід.