Виписати займенники 3-ої особи разом з словами, до яких вони відносяться. Що не скажеш їй - повторить з гарною вимовою. І не вчила, а говорить будь-якою мовою. Скажеш так чи надішлеш поштою - я від того нічим не змінюся. Я люди...
Виписати займенники 3-ої особи разом з словами, до яких вони відносяться.
Що не скажеш їй - повторить з гарною вимовою. І не вчила, а говорить будь-якою мовою. Скажеш так чи надішлеш поштою - я від того нічим не змінюся. Я людині нічого не коштую, але високо нею цінуюся. Хто слово цікаве мені наведе? Нехай обізветься кмітлива душа. В цім слові - подвоєна літера Д і в ньому ж подвоєна літера Ш.
До слів обізветься, кмітлива добрати синоніми
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
не скажеш (кому?) їй; цінуюся (ким?) нею;
Синоніми:
обізветься - Відізветься, відгукнеться, озветься, окличеться.
кмітливий - тямущий, метикуватий, розумний, меткий.