Випиши групи синонимив.До яких частин мови вони належать? Дощ,гойдають,ввичливий,колихають,ласкавий,привитний,малий,любязний,хитаютт,крихитниц,злива,дрибний,гречний,пестливий,нижниц.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дощ,злива.Ім.Гойдають,колихають,хитають.Дієслово.Ввічливий,ласкавий,привітний,малий,любязний,дрібний,гречний,пестливий.Прикметник.