Випиши слова у три колонки так, щоб у кожній були тільки споріднені : шелест,зерно, легкий, легенько, шелестить, зернистий, легше , шелестіння, зернятко, зернина, зашелестіли, легесенький!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
шелест, шелестить, шелестіння зернистий, зерно, зернятко легкий, легенько , легше
Гость
1.Шелест, Шелестить, шедестіння. 2.легкий,легенько,легше. 3. зерно,зернистий,зернятко.