Випиши сполучення іменників із прикметниками.скорочено познач рід .Реве та стогне Дніпр широкий, Сердитий вітер завива, Додолу верби гне високі, Горами хвилю підійма. І блідий місяць на ту пору Із хмари де-де виглядав, Неначе ч...

Випиши сполучення іменників із прикметниками.скорочено познач рід .Реве та стогне Дніпр широкий, Сердитий вітер завива, Додолу верби гне високі, Горами хвилю підійма. І блідий місяць на ту пору Із хмари де-де виглядав, Неначе човен в синім морі, То виринав, то потопав.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дніпр(ч.р.) широкий Сердитий вітер(ч.р.) Верби(мн.) високі Блідий місяць(ч.р.) Синім морі(с.р.)