Випиши з тексту "перший подих осені" за алевтиною волковою слова- ознаки предметів разом з їх назвами. Перший місяць осені — вересень. Тихі, задумливі вересневі дні ще теплі, наче літні. Та подих осені вже відчутний у вечірній ...

Випиши з тексту "перший подих осені" за алевтиною волковою слова- ознаки предметів разом з їх назвами. Перший місяць осені — вересень. Тихі, задумливі вересневі дні ще теплі, наче літні. Та подих осені вже відчутний у вечірній і нічній прохолоді. День народжується в осінньому серпанку, але поступово туман зникає, роз­сіюється. Підіймається сонечко, обігріває землю. Нерідко початок вересня дивує своїм теплом, яскра­вістю, здається, що літо повернулося. Сонце ще довго сяє на ясному небосхилі, та воно вже не таке гаряче, як улітку, а ласкаве, лагідне. Повітря прозоре й легке. На газонах ще квітнуть яскраві, різнокольорові ай­стри й жоржини, червоні канни, милують око оксамитові чорнобривці. Та як тільки набіжить хмаринка, змінюються барви навколо: золотяться березові гаї, на бульварах і в парках перше жовте листя встеляє доріжки. Вітер підхоплює крилаті насінини берези й липи, клена й сосни та переносить їх на далекі відстані. Помітно скорочується день...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
       один                                                              багато вечірня прохолода                                      вересневі дні повітря прозоре                                          яскраві жоржини сонце лагідне                                             оксамитові чорнобривці жовте лится                                                золотяться березові гаї короткий день