Випиши з тексту речення з однорiдними членами. У п'ятницю Дениско щ матiр'ю i бабусею ходив до театру.При входi показали квитки лiтньому контролер...

Випиши з тексту речення з однорiдними членами. У п'ятницю Дениско щ матiр'ю i бабусею ходив до театру.При входi показали квитки лiтньому контролер...Випиши з тексту речення з однорiдними членами. У п'ятницю Дениско щ матiр'ю i бабусею ходив до театру.При входi показали квитки лiтньому контролеровi.Одяг здали до гардероба.Зашли в зал.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Речення з однорiдними членами: У п'ятницю Дениско з матiр'ю i бабусею ходив до театру.