Випиши з тексту слова за групами іменник,прикметник,дієслово У народі кажуть:людині легше йти в дорозі,якщо вона захопила із собою пісню.Та пісня допомагає перебороти смуток і відчай при лихій годині,розвеселить при втомі.Пісня...

Випиши з тексту слова за групами іменник,прикметник,дієслово У народі кажуть:людині легше йти в дорозі,якщо вона захопила із собою пісню.Та пісня допомагає перебороти смуток і відчай при лихій годині,розвеселить при втомі.Пісня робить людину щирою і доброю.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
іменники народі, людині, дорозі, пісню, пісня, смуток, відчай, годині, втомі, пісня, людину прикметники лихій, щирою, доброю дієслова кажуть, йти, захопила, допомагає, перебороти, розвеселить, робить