Випишіть лише стійкі словосполучення. З трьома з них складіть речення. За тридев’ять земель, у далекій країні, кинути лихом об землю, як у рот води набрати, нічим не журитися, прикусити язика, потрапити в халепу, статися неспод...

Випишіть лише стійкі словосполучення. З трьома з них складіть речення. За тридев’ять земель, у далекій країні, кинути лихом об землю, як у рот води набрати, нічим не журитися, прикусити язика, потрапити в халепу, статися несподівано, як сніг на голову, ні пари з вуст, постійно мовчати, страх проймає, боїться всього
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За тридев’ять земель,як у рот води набрати,прикусити язика,як сніг на голову,ні пари з вуст,страх проймає.   1)Я не хочу ехать за тридевять земель.    2)Ты бы лутше языка за зубами придержал!    3)Молчит как у рот воды набрал.    (простите что на русском!)