Випишіть слова у дві колонки за дієвідмінами. Захищати, мовчати, полоти, почати, гудіти, в’язати, квітнуть, учитися, берегти, ростити, сушити, косити, фотографувати, летіти, мастити, дихати.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 дієвідміна     2 дієвідміна захищати          мовчати почати               учитися полоти               ростити берегти              косити гудіти                  сушити вязати               летіти квітнуть              мастити дихати фотографувати