Випишіть слова з суфіксами. Підкресліть суфікси Талого снігу платочки сивенькії, дощик дрібненький, холодний вітрець, проліски в рідкій травиці тоненькії, се була провесна, щастя вінець?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
платочки (суфікс ОЧК), сивенькії (суфікс ЕНЬК), дощик (суфікс ИК),  дрібненький (суфікс ЕНЬК), холодний (суфікс Н), вітрець (суфікс ЕЦЬ), травиці (суфікс ИЦ), тоненькії (суфікс ЕНЬК), вінець (суфікс ЕЦЬ).
Гость
Пожалуйста::::::::::::::::::::::: платочки (суфікс ОЧК), сивенькії (суфікс ЕНЬК), дощик (суфікс ИК),  дрібненький (суфікс ЕНЬК), холодний (суфікс Н), вітрець (суфікс ЕЦЬ), травиці (суфікс ИЦ), тоненькії (суфікс ЕНЬК), вінець (суфікс ЕЦЬ).