Випишiть з текстiв казок,народних пiсень 3-4 речення з эпитетами, порiвняннями чи син

Випишiть з текстiв казок,народних пiсень 3-4 речення з эпитетами, порiвняннями чи синонiмами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сплив вересень синій, як терен(порівняння). На Україні я сирота, мій голубе, як і на чужині(порівняння). Після кількаденного свисту вітру прибляк степ, притьмарився, прижухнув( синоніми). І ясні зорі, і тихі води ( епітет).