Випишіть збірні іменники (ставлячи їх у початковій формі). Визначте рід кожного. ?

Випишіть збірні іменники (ставлячи їх у початковій формі). Визначте рід кожного. ??оясніть, чому збірні іменники не мають форми множини. 1) Знову осінь, знов у дальній вирій птаство з України відліта... (Є. Гуцало) 2) Буйнотрав'я доли заквітчало, перелітним птахом прокричало (Л. Тендюк). 3) Ворони у гіллі - як чорне шмаття ночі... (Б. Чіп) 4) Зжовкне листя вліті, відчахнеться віття (М. Стельмах). 5) Латаття ніжилось в озерах, хитали ряску карасі (Я Костенко)