Виправити неточності: Пост ДАІ веде контроль на аварійній ділянці дороги. Ми вдячні цій людині за безкорисну працю на підприємстві. Для самопожертви людині треба віра.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пост ДАІ веде контроль на аварійній ділянці дороги. Ми вдячні цій людині за безкорисну працю на підприємстві. Для самопожертви людині потрібна віра.