Виправити помилки в словосполученняхВ одинадцять годинПідписка на газетиПрацювати на совмісництвуВідкритити зошит Відбутися при любій погодіСемидесяті роки Не по дням, а по часамБез десяти хвилин п'ять По питанню розподілуПитан...

Виправити помилки в словосполученнях В одинадцять годин Підписка на газети Працювати на совмісництву Відкритити зошит Відбутися при любій погоді Семидесяті роки Не по дням, а по часам Без десяти хвилин п'ять По питанню розподілу Питання запишається відкритим
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В одинадцять годин – об одинадцятій годині Підписка на газети – передплата на газети Працювати на совмісництву – працювати за сумісництвом Відкрити зошит – розгорнути зошит Відбутися при любій погоді – відбутися за будь-яких обставин Семидесяті роки – сімдесяті роки Не по дням, а по часам – не по днях, а по годинах Без десяти хвилин п'ять – за десять (хвилин) п’ята По питанню розподілу – з питань розподілу Питання залишається відкритим – питання залишається невирішеним(?)