Виправте помилки, поясніть їх. Відредагуйте речення й запишіть. Зібрали урожай із тисяча семиста п’ятдесятьох шести гектарів. Поступаючі до коледжу здають наступні документи. У хворої різка біль в області серця, запишіть її на...

Виправте помилки, поясніть їх. Відредагуйте речення й запишіть. Зібрали урожай із тисяча семиста п’ятдесятьох шести гектарів. Поступаючі до коледжу здають наступні документи. У хворої різка біль в області серця, запишіть її на УЗІ. Вона носить прізвище чоловіка. Діти знаходились на площадці, біля качелі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вступаючи до коледжу здають такі документи.