Виправте помилки у будові поданих речень, запишіть речення правильно, поясніть причини помилок. 1. їх вчинки вселяють віру й упевненість за прийдешнє. 2.На це вона сама не раз наголошувала. 3. План по продажу кукурудзи викона...

Виправте помилки у будові поданих речень, запишіть речення правильно, поясніть причини помилок. 1. їх вчинки вселяють віру й упевненість за прийдешнє. 2.На це вона сама не раз наголошувала. 3. План по продажу кукурудзи виконали. 4. Умови по забезпеченню засобами ви­ робництва добрі. 5. Необхідно підвищувати знання серед юнаків та дівчат. 6. Пальне у господарстві використовується не по призначенню.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Їх вчинки вселяють віру й упевненість  у прийдешнє. 2.На цьому вона сама не раз наголошувала. 3. План з продажу кукурудзи виконали. 4. Умови забезпечення засобами виробництва добрі. 5. Необхідно підвищувати знання в юнаків та дівчат. 6. Пальне у господарстві використовується не за призначенням. (Причина помилок - вживання прийменників не за правилами).