Виправте помилки у вживанні фразеологізмівМишко зробив з мухи слона та й пішов додомуа Мирон пропав як пилип з конопельКатря похнюпила голову і мовчала як рибонька об лідвід радості у нього очі на лоба лізутьзатрищала крига і п...

Виправте помилки у вживанні фразеологізмів Мишко зробив з мухи слона та й пішов додому а Мирон пропав як пилип з конопель Катря похнюпила голову і мовчала як рибонька об лід від радості у нього очі на лоба лізуть затрищала крига і почувся голос волаючого в пустелі пішов Омелько свататися до Марусі, а та дала йому гарбуз на кашу закопав Тарас свій талант у землю і пішов служити козачком до пана
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Мишко зробив з мухи слона й пішов додому 2. Мирон пропав мов Пилип з конопель.3. Катря похнюпила голову і мовчала як рибонька.4.Від радості у нього очі на лоба вилазять.5. Затрищала крига і почувся голос волаючого в пустелі.6. Омелько свататся до Марусі,а вона дала йому гарбуза на кашу.7. Закопав Тарас свій талант у землю й пішов служити козачком до пана.
Гость
1.Мишко зробив з мухи слона й пішов додому .А Мирон пропав мов Пилип з конопель.3. Катря похнюпила голову і мовчала як рибонька.4.Від радості у нього очі на лоба вилазять.5. Затрищала крига і почувся голос волаючого в пустелі.6. Омелько свататся до Марусі,а вона дала йому гарбуза на кашу.7. Закопав Тарас свій талант у землю й пішов служити козачком до пана.