Виправте помилки. Вони вговорили їх зайти до хати. Я купив посібник по орфографії. Він знав, що робе. Відсутність транспорту не причина того, що діти щодня мандрують по кілька десятків кілометрів.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вони вмовили їх зайти до хати. Я купив посібник з орфографії. Відсутність транспорту не причина того,що діти щодня мандрують кілька десятків кілометрів...