Вирш з днем народження сестра

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З великим натхненням тебе привітаю, Святкуй день народження, мила сестра! Хай суму в твоєму житті не буває, А поруч хай буде чимало добра. Оточують друзі нехай тебе вірні, Надійне завжди підставлять плече, Здоров’я вагон всім твоїм рідним, А радість не сходить з ніжних очей.
Гость
З великим натхненням тебе привітаю, Святкуй день народження, мила сестра! Хай суму в твоєму житті не буває, А поруч хай буде чимало добра. Оточують друзі нехай тебе вірні, Надійне завжди підставлять плече, Здоров’я вагон всім твоїм рідним, А радість не сходить з ніжних очей.