Не називай добрим те,що породжує гіркоту.\
(Григорій Сковорода)
Гость
Добро не лежить на дорозі, його випадково не знайдеш. Добра людина в людини вчиться. Ч.Айтматов.
Коли твориш добро, сам відчуваєш якесь радісне задоволення та природну гордість, яка є супутницею чистого сумління. М.Монтень
Що людина розумніша та добріша, то більше вона помічає добра в людях. Б.Паскаль
Коли ти маєш вчинити щось погане, сім разів подумай – і не вчини, а добро роби не думаючи. М.Рильський
Лише на добро земля обізветься добром М.Сингаївський
Добрий розум робить легким буль-який спосіб життя. Г.Сковорода
Ми хочем миру і спокою, для себе хочем і для всіх! В.Сосюра