Висловіть свої міркування про то те,які бізнесмени потрібні Україні
Ответ(ы) на вопрос:
Сьогодні в Україні потрібні правдиві бізнесмени. Які помагали б людям просто так, а не "вибивали" і так від бідних людей гроші. Бізнесмени у якого на першому місці благополуччя навколишнього середовища. Який заради людей готовий пожертвувати своїм багатством. Та нажаль зараз дуже тяжко найти такого бізнесмена. Сьогоднішні бізнесмени вміють тільки обіцяти.