Висловіть власне судження про передумови, причини й вплив на розвиток європейського суспільства: релігійній війни у Франції

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Реформація торкнулася і Франці, почали з'являтись громади кальвінізму. А поширення реформації у Франції призвело до релігійних війн між гугенотами та католиками, ще причиною була ,,Варфоломієвська ніч", різня католиками гугенотів.   Я негативно ставлюсь до цієї війни, томущо війна принесла багато жертв і томущо людині не можна нав'язувати сповідати якусь віру. Це рішення є особистим.