Висловити власний погляд можна, скориставшись такими фразами: Выберите один ответ: a. На моє переконання; мушу зауважити; я глибоко переконаний, що ... b. Ви справді так вважаєте; мені хотілося б вірити, однак; мені здається, щ...

Висловити власний погляд можна, скориставшись такими фразами: Выберите один ответ: a. На моє переконання; мушу зауважити; я глибоко переконаний, що ... b. Ви справді так вважаєте; мені хотілося б вірити, однак; мені здається, що ... c. Я рахую; як на мене; наскільки я розумію
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) на моє переконання,мушу зауважити, я глибоко переконаний,що