Висловлювання на тему "Чому пісні марусі чурай стали народними "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тому що, історія життя легендарної нар. співачки і автора пісень, переплелася з історією укр. козацтва. з подіями національно-визвольної війни під керівництвом Б. Хмельницького. Цілком можливо, що завдяки її піснями козаки перемагали в жорстоких битвах, адже ніщо так не піднімає бойового духу, як мудра, енергійна, бадьора пісня. М. Чурай вважають автором понад 23 пісень, які давно стали народними.