Висота циліндра дорівнює 8 см, радіус основи - 5 см. На відстані 4 см від осі циліндра паралельно їй проведено площину. Знайдіть площу перерізу, який при цьому утворився.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                             R=5см  h=4см Найдём длину хорды:                                              Она равна а=2√25-16=6см. Тогда                                              Площадь сечения S=a*H, где a - Длина хорды, а Н – высота сечения S=6*8=48 Не вставляется рисунок.