Висоти паралелограма, проведені з вершини тупого кута, дорівнюють 12 і 8 см, а кут між ними - 30 град. Обчислити площу паралелограма
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Буде 192 см. ( розглядаємо чотирикутник що в нас утворився, знаходими четвертий кут його= 150.протилежні кути рівня тому ото кут де 30°=150. (150-30):2=60.розглядаємо прямокутний трикутник що утворився у нього третій кут буде 30. А за властивістю катета що оежить навтроти кута що дорівнює30° він дорівнює половині гіпотенущи. Отже гіпотенуза дорівнює 16 см (де катет 8 см) і 24см де катет 12 см. І плоша дорівнює сторону на висоту. Отже S= 8*24 або 12*16=192